27.9 C
Aşkabat
09.08.2022
BAŞ SAHYPA DÜNÝÄ DURMUŞ Iň Täze Habarlar

Türk Hava Yolları: Uçuş Aksaklıkları Hakkında Bilgilendirme

Türk Hava Yollarının haber vermesine göre,

Değerli yolcularımız,

Türkiye olarak COVID-19 küresel salgınında vermiş olduğumuz başarılı mücadelenin ardından normalleşme adımları atarken, biz de sizleri yeniden dünyanın dört bir yanına ulaştırabilmek adına tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Küresel salgının gelmiş olduğu noktada dünya genelinde devam eden belirsizlik, uçuşlarımızı gerçekleştirdiğimiz pek çok ülkenin uçuş kısıtlamalarında sıklıkla kısa süreli değişikliklere sebep olmaktadır. Bu sebeple planladığımız bazı yurt dışı uçuşlarında son dakika değişiklikleri ve iptaller oluşabilmektedir. Uluslararası otoriteler ve varış ülkelerinin seyahat kısıtlamaları izin verdiği sürece planladığımız tüm uçuşlarımızı gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz.

Elimizde olmayan sebeplerle meydana gelen uçuş aksaklıkları, çağrı merkezimizde olağanüstü bir yoğunluk oluşturmaktadır. Çağrı merkezi ekibimiz taleplerinizi karşılamak için yoğun bir çaba harcamaktadır.

Yoğunluktan etkilenmemek için uçuşunuza 72 saatten daha fazla bir süre varsa çağrı merkezimizle önümüzdeki günlerde iletişime geçmenizi rica ederiz.

Bilet işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirmek için internet sitemizi ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konuya ilişkin güncellemeleri sizlere aktarmayı sürdüreceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Çeşme: THY

Degişli makalalar

Milli Liderimiziň Baş Şygary: «Döwlet Adam Üçindir!»

Şosse Boýunça Türkmenistanyň Kubogy

Türkmen Karbamidiniň Eksporty Artýar